Oční kliniky NeoVize a DuoVize spojily své síly

Oční kliniky od nového roku používají jednotné jméno NeoVize a nově používají také inovativní slogan Lepší zrak, lepší život.

Oční kliniky NeoVize poskytují špičkovou oční péči nejvyšší kvality a využívají nejmodernější postupy pro léčbu širokého spektra očních onemocnění. „Náš nový slogan vyjadřuje to, co je každodenní náplní naší práce. Je to nejen zlepšování zraku našich pacientů, ale hlavně zlepšení jejich života. Změna sloganu zdůrazňuje naše zaměření na potřeby každého našeho jednotlivého pacienta a tím naši odlišnost od konkurence,“ vysvětluje filozofii značky Petr Kocian, generální ředitel skupiny zdravotnických klinik, mezi které spadá i síť očních klinik NeoVize v ČR a NeoVízia na Slovensku. Cílem sjednocení značky je zdůraznění přínosu očních klinik pro pacienty, zvýšení čitelnosti a transparentnosti značky, zvýšení povědomí o značce NeoVize a podtrhnutí výjimečnosti konceptu, který NeoVize představuje.

„Od rebrandingu očekávám posílení pozice NeoVize mezi poskytovateli oftalmologické péče a zejména mezi poskytovateli péče v oblasti oční mikrochirurgie. Sjednocení značky přináší našim pacientům i lepší dostupnost a flexibilitu, neboť nově mohou za stejných podmínek využívat péči všech našich pracovišť v Praze, Brně, Újezdu u Brna, Českém Těšíně i na Slovensku," uvádí Petr Kocian.

Celkový počet operací provedených na klinikách už přesáhl 210 tisíc! Společný nový slogan "NeoVize - Lepší zrak, lepší život," zdůrazňuje hodnoty, které jsou pro kliniky prioritou:

Klinika NeoVize byla opakovaně oceněna v anketě Ordinace roku včetně vítězství v této anketě, v soutěži Firma roku, Odpovědná firma roku nebo TOP MSP. NeoVize je od roku 2013 držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

 

Zpět na úvodní stránku