Laserová operace šedého zákalu (katarakty)

Přesnost, bezpečnost a bez skalpelu

Revolučně nová operační technika

Náš LenSx® tým mikrochirurgů

Nejmodernější technika v rukou nejzkušenějších očních mikrochirurgů je zárukou vysoce kvalitního výsledku operace. V lékařském týmu, který bude za pomoci nejmodernějšího femtosekundového laseru léčit pacientům v České republice šedý zákal, působí prof. MUDr. Pavel Rozsíval, CSc., prim. MUDr. Radovan Piovarči, MUDr. Lubomír Továrek.MUDr. Lubomír Továrek

Hlavní chirurg Oční kliniky NeoVize

1971, Moravská Třebová

Fotogalerie z operace

Prim. MUDr. Radovan Piovarči

Primář Oční kliniky NeoVízie

*1975, Trnava

Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO

Přednosta oční kliniky 1. LF UK a ÚVN Praha

*1952, Turnov


Doc. MUDr. Šárka Skorkovská, CSc. Primářka kliniky NeoVize Brno

Doc. MUDr. Šárka Skorkovská je od září 2015 primářkou Oční kliniky NeoVize Brno.

Specializuje se na operace šedého zákalu, léčbu sítnice, operace a léčbu zeleného zákalu, chirurgické odstraňování dioptrických vad, operace odchlípení sítnice či vyšetření šilhání u dospělých.


Vzdělání:

Primářka Skorkovská dále absolvovala zahraniční stáže se zaměřením na chirurgii předního a zadního očního segmentu ve Vídni, Mnichově a Tübingenu. MUDr. Skorkovská působila na Oční klinice Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně - nejprve jako sekundární lékař, později jako odborný asistent Oční kliniky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 1992 pak vedla elektrofyziologickou laboratoř Oční kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny. V letech 2009 až 2015 byla primářkou soukromé kliniky v Brně. 

Její publikační činnost zahrnuje 35 vědeckých prací. Docentka Skorkovská měla již více než 60 odborných přednášek na vědeckých konferencích v České republice i v zahraničí.

Je členkou České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, České glaukomové společnosti, European society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS), European Society for Vision and Eye Research.

Docentka Skorkovská rovněž vyučuje studenty všeobecného lékařství Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně.


MUDr. Zdeňka Mašková Oční lékař a chirurg NeoVize Brno

MUDr. Zdeňka Mašková se specializuje se především na diagnostiku a operace šedého zákalu, onemocnění sítnice a sklivce a laserovou léčbu sítnice. 


Vzdělání a stáže:
Praxe:

MUDr. Zdeňka Mašková se rovněž pravidelně účastní mnoha oftalmologických kongresů v České republice i v zahraničí

Členství v odborných organizacích:

 

Zpět na úvodní stránku